INGYENES szállítás 16 000 Ft felett!

DOLGOZZ NÁLUNK

ÉS HARCOLJ VELÜNK EGY SZEBB ÉS IGAZSÁGOSABB JÖVŐÉRT

A The Body Shop a világ egyik legkülönlegesebb és etikusabb szépségmárkája, mely több mint 66 országban van jelen több, mint 2800 üzletével. A The Body Shop termékeit a világ különböző pontjairól származó természetes alapanyagok, a modern technológia és a szakértelem jellemzi, küldetése pedig a bolygó, az emberek és az állatok védelme. Büszkék vagyunk arra, hogy eredetiek vagyunk és a jó ügyért kampányolunk; tudjuk, hogy együtt sikerülni fog! Termékeink 100% vegetáriánusok, nagyrészt vegánok és soha nem teszteltük őket állatokon.

Történetünk Anita Roddick forradalmi elképzelésével kezdődött, aki hitt abban, hogy az üzlet lehet a jóért való harc eszköze.

Ünnepeljük az emberi sokszínűséget az egész világon és elutasítjuk a szépséggel kapcsolatos sztereotípiákat. A termékeinket, amelyek ápolnak, gondoskodnak és kényeztetnek de soha nem áltatnak hamis reménnyel, a természet sokszínűsége és a világ különböző szépségápolási rituáléi ihlették.

Szakértőként gondoskodunk különböző bőrtípusokról, hogy mindenki boldognak érezze magát a bőrében. A természet a szépség forrása, napjainkban azonban komoly veszély fenyegeti. Aktívan törekszünk a biodiverzitás gazdagítására mindenhol, ahonnan az alapanyagaink származnak.
Folyamatosan kampányolunk a veszélyeztetett területek megőrzése és gazdagítása érdekében, és hogy megóvjuk bolygónk felbecsülhetetlen természeti értékeit.

Nekünk ez több, mint egy munkahely. Ez a küldetésünk. És büszkék vagyunk arra, hogy ezt nemcsak mi magunk gondoljuk így, hanem "igazolásunk" is van róla, hiszen 2019-ben elnyertük a Szerethető Munkahely címet.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

karrier5

Kommunikációs managert / Content marketing managert keresünk

a The Body Shop magyarországi csapatába

Az angol etikus szépségmárka, a The Body Shop magyarországi csapatába keresünk a marketing kommunikációban több éves tapasztalattal rendelkező kommunikációs manager munkatársat.

Téged keresünk, ha:

  • több éves tapasztalattal rendelkezel a marketing kommunikáció és a tartalommarketing területén
  • kreatívan fogalmazol, gazdag a szókincsed, jó a helyesírási készséged
  • szeretsz és tudsz is írni olyan tartalmakat, mint SEO cikkek, hírlevelek, landing oldalak, kreatív hirdetések, blogtartalmak, magazin cikkek
  • nem okoz problémát angol nyelvű szövegek rendszeres fordítása
  • megbízható, pontos és precíz vagy
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • kiváló szervezőkészséged van
  • önálló, határozott, rugalmas, barátságos, lelkes, kreatív és együttműködő vagy
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • hatékonyan tudod beosztani a munkád, és az ahhoz kapcsolódó feladatokat más munkatársakkal

A feladataid közé tartozik:

  • márka kommunikációs stratégiájának megtervezése, kivitelezése a marketing stratégia alapján
  • a marketing kommunikáció és a termékek kommunikációjának összehangolása a márka elveivel
  • piackutatás, vásárlói szokások megismerése, konkurencia figyelés, trendek követése és beépítése a kommunikációba
  • online kommunikációs anyagok megtervezése, kivitelezése
  • hírlevelek, landing oldalak, termékleírások, webáruház bannerek, menü/kategória felépítés megtervezése és kivitelezése
  • weboldal tartalmi fejlesztése, ellenőrzése
  • blog stratégia tervezése, szövegezése
  • kreatív hirdetések megtervezése, szövegezése
  • PR és blogger stratégia kialakításában részvétel, összehangolása a kommunikációs stratégiával, PR cikkek írása
  • magazinok tartalmi megtervezése, szövegírás
  • CSR kampányok beépítése a kommunikációs stratégiába
  • kapcsolattartás és közös munka külföldi szövegírókkal
  • szoros együttműködés a grafikussal és a csapattal, megfelelő briefek leadása

Előnyt jelent, ha:

  • ismered és szereted a márkát, használsz The Body Shop termékeket
  • szenvedélyes vagy a márka elveivel kapcsolatban (vegetáriánus, vegán életmód, állatkísérletek elleni küzdelem, méltányos kereskedelem, a bolygó védelme, fenntarthatóság)
  • több éves tapasztalatod van a kommunikáció és a tartalommarketing területén
  • szeretsz és tudsz is írni
  • jártas vagy keresőoptimalizálásban
  • tudsz html-ben szerkeszteni
  • ismered a Mailchimp hírlevélküldő rendszert
  • élő beszédben és írásban is felsőfokon használod az angolt

Minket keresel, ha:

  • egy szenvedélyes, a márka és a termékek iránt lelkes csapat tagja szeretnél lenni
  • pozitív, kedves, egymást támogató légkörben szeretnél dolgozni
  • szereted a kreatív kihívásokat és a változatos feladatokat
  • folyamatos szakmai fejlődésre vágysz
  • fontos számodra a pozitív visszajelzés és a korrektség
  • hosszú távra, határozatlan időre keresel munkát

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “content marketing manager jelentkezés” tárgymezővel. Kérjük írj pár sort arról, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!

ÜZLETVEZETŐT keresünk
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Szeged, Árkád Bevásárlóközpont
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Az Üzletvezető feladata a területi vezető irányítása mellett az értékesítés és az eladók munkájának koordinálása, beosztások, riportok készítése, készlet figyelemmel kísérése, készletvételezés, értékesítés.

Jelentkezz, ha:

  • sikerrel irányítottál és motiváltál már bolti eladókat
  • üzletvezetői vagy Helyettes üzletvezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • könnyedén teljesítetted a boltod számára kijelölt eladási célokat
  • mindig mosolyogsz a vásárlókra, és az eladóid mosolyát is könnyen előcsalogatod, miközben hatékonyan motiválod őket
  • Társalgási szinten beszélsz angolul a vásárlókkal
Előnyt jelent:
  • a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
  • egyéb nyelvismeret

Amit megtalálsz nálunk:

  • Dinamikus, inspiráló környezet
  • Kiváló csapat, jó hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, korrekt munkahely
Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Üzletvezető Szeged" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!